12 grudnia 2017
Seminarium AArsleff

W dniu 30 listopada na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach odbyło się Seminarium pod patronatem Wydziału Budownictwa, pt: „WYBRANE PROBLEMY PROJEKTOWANIA I WYKONAWSTWA SPECJALISTYCZNYCH ROBÓT GEOTECHNICZNYCH NA PRZYKŁADZIE REALIZACJI FIRMY AARSLEFF”

W wydarzeniu wzięła udział liczna grupa projektantów z województwa śląskiego i małopolskiego oraz Wykładowcy i Studenci Politechniki Śląskiej. Seminarium zostało uroczyście otwarte przez Panią Dziekan Wydziału Budownictwa, prof. Joannę Bzówkę.

Podczas Seminarium można było wysłuchać wystąpień następujących osób: dr inż. Mariana Łupieżowca, dr inż. Sławomir Kwietnia z Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej oraz mgr inż. Piotra Ptoka, mgr inż. Andrzeja Repela, dr inż. Dariusza Sobali, mgr inż. Moniki Konarskiej, mgr inż. Agnieszki Jankowskiej z ramienia firmy Aarsleff i mgr inż. Grzegorz Tkaczyński z firmy Metris. Prelegenci poruszali takie aspekty jak problemy geotechniczne występujące przy dużych realizacjach, wybrane zagadnienia projektowania pali prefabrykowanych, badania pali oraz problemy związane z zabezpieczeń wykopów.

Wszystkim prelegentom oraz uczestnikom dziękujemy za obecność.

W przypadku chęci uzyskania dotykowych informacji o działalności firmy Aarsleff zapraszamy do przesyłania pytań na adres e-mailowy współorganizatora: ppt@aarsleff.com.pl lub npa@aarsleff.com.pl.

Wiadomość utworzona: 12 grudnia 2017 08:26, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa