11 grudnia 2017
Doktorantka Wydział Budownictwa laureatką konkursu 3MT na Śląsku

Pierwsza edycja konkursu ‘Three Minute Thesis’ 3MT 2017 odbyła się 8 grudnia 2017 w Centrum Kultury Studenckiej MROWISKO w Gliwicach. Jest to konkurs dedykowany doktorantom, którzy w ciągu trzech minut muszą zaciekawić publiczność i jury tematyką swojej rozprawy doktorskiej. Laureatką trzyminutowych zmagań została mgr inż. Małgorzata Krystek z Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Serdecznie gratulujemy !!!

Wiadomość utworzona: 11 grudnia 2017 07:55, autor: Jacek Staszkiewicz