5 grudnia 2017
Wydział Budownictwa na Śląskim Festiwalu Nauki Katowice 2017

Śląski Festiwal Nauki Katowice 2017 już za nami. Wydział Budownictwa Politechniki Śląskiej reprezentował Zespół Geometrii i Grafiki Inżynierskiej z Katedry Budownictwa Ogólnego i Fizyki Budowli, który zaprosił uczestników Festiwalu do Teatru Cieni i na Warsztaty Geometryczne. Rzucaliśmy cienie, konstruowaliśmy opakowania i geometryczne choinki. Uczestnicy dopisali, atmosfera była wspaniała, a przygotowana przez Piotra Polinceusza i Krzysztofa Tytkowskiego choinka tensegrity wzbudzała ogromne zainteresowanie. Wydział Budownictwa na ŚFN reprezentowali również: Anita Pawlak-Jakubowska, Monika Sroka-Bizoń i Ewa Terczyńska.

Serdecznie dziękujemy.

Wiadomość utworzona: 5 grudnia 2017 07:43, autor: Jacek Staszkiewicz