1 grudnia 2017
Pierwsze miejsce studentek Wydziału Budownictwa w siatkówce

W dniach 24-26 listopada 2017 r. w Lublinie na VIII Ogólnopolskich Igrzyskach Studentów I roku w siatkówce, studentki Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej, – Iga Bubula, Kinga Bomba, Katarzyna Bembnista, Karolina Goźlińska i Magdalena Przybyła – wywalczyły pierwsze miejsce. Ich postawa i gra, najpierw w eliminacjach Uczelni Śląskich na „Silesiadzie”, a następnie w Ogólnopolskich Igrzyskach, przyczyniły się do zdobycia złotego medalu i pokonania wielu zespołów reprezentujących Szkoły Wyższe z całego kraju.

Serdecznie gratulujemy !!!

Wiadomość utworzona: 1 grudnia 2017 08:00, autor: Jacek Staszkiewicz