1 grudnia 2017
Drugie miejsce studentów Wydziału Budownictwa w konkursie mostowym

W ubiegłym tygodniu drużyna "Pęknięcia i Sęki" miała okazję uczestniczyć w III Ogólnopolskim Konkursie Mostów Drewnianych w Białymstoku. Po raz trzeci studenci Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej zajęli miejsce na podium. Po wcześniejszym zaprojektowaniu drewnianej konstrukcji i jej wykonaniu w trakcie konkursu zespół, w składzie: Szymon Grzesiak, Grzegorz Kaczorowski, Piotr Pianowski, Krzysztof Sołtysik i Maciej Wiśniowski, zdobył drugie miejsce. Na towarzyszącej konkursowi konferencji studenci mieli okazję wygłosić swoje referaty. Maciej Wiśniowski przedstawił temat "Przenoszenie sił przez strefę kontaktu pomiędzy ciałami o różnych sztywnościach", a Szymon Grzesiak "Zabezpieczenia przeciwko szkodom górniczym kościoła pw. Dobrego Pasterza w Bytomiu- Karbiu".

Serdecznie gratulujemy !!!

Wiadomość utworzona: 1 grudnia 2017 07:59, autor: Jacek Staszkiewicz