29 listopada 2017
Ankieta 2016/2017

Zapraszam wszystkich studentów stacjonarnych i niestacjonarnych studiów I, II i III stopnia Wydziału Budownictwa do udziału w ankiecie dotyczącej oceny nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia dydaktyczne w semestrze letnim w r. akad. 2016/2017 oraz oceny pracy dziekanatu w r. akad. 2016/2017.

Ankietyzacja jest prowadzona do 15 grudnia 2017 r..

Tryb ankietowania oraz informacje dotyczące osób uprawnionych do wzięcia udziału w ankiecie podano na stronie Wydziału Budownictwa (menu: ANKIETYZACJA). Dostęp do systemu ANKIETA.

Dr hab. inż. Barbara Kliszczewicz, doc. w Pol. Śl.
Pełnomocnik Dziekana ds. Ankietyzacji

Wiadomość utworzona: 29 listopada 2017 13:18, autor: Jacek Staszkiewicz