27 listopada 2017
Studenci z Wydziału Budownictwa wśród nominowanych do Zębatek ‘2017

W środę 22 listopada 2017 r. o godz. 18:00 w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” odbyła się uroczysta gala wręczenia wyróżnień – „Zębatek 2017”. Obserwatorem wydarzenia był Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia, dr hab. inż. Tomasz Trawiński, a także prodziekani ds. studenckich z kilku wydziałów (z Wydziału Budownictwa prof. Mariusz Jaśniok). Zębatki zostały rozdane w pięciu kategoriach. W kategorii najlepszy organ samorządu studenckiego nominację do wyróżnienia otrzymała „Rada Samorządu Wydziału Budownictwa”, a w kategorii najaktywniejsze koło naukowe również z naszego wydziału nominację otrzymało „Studenckie Koło Naukowe Pylon”. W kategorii „rozrywka” zwyciężyło wydarzenie „Igry 2017”, którego najliczniejszą grupę wśród organizatorów stanowili przedstawiciele Samorządu Studenckiego z Wydziału Budownictwa. Serdecznie gratulujemy !!!

Wiadomość utworzona: 27 listopada 2017 08:22, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa