22 listopada 2017
Seminarium: Wybrane problemy projektowania i wykonawstwa specjalistycznych robót geotechnicznych na przykładzie realizacji firmy Aarsleff

Firma Aarsleff Sp. z o.o. wspólnie z Wydziałem Budownictwa Politechniki Śląskiej zapraszają do udziału w Seminarium Naukowo – Technicznym pt.: „Wybrane problemy projektowania i wykonawstwa specjalistycznych robót geotechnicznych na przykładzie realizacji firmy Aarsleff”

Miejsce: Wydziału Budownictwa ul. Akademickiej 5 w Gliwicach aula nr 317

Termin: 30 listopada 2017 r. o godz. 11.00