20 listopada 2017
Wizyta uczniów dwóch śląskich techników na Wydziale Budownictwa

W dniach 10 i 17 listopada br. odwiedzili nas uczniowie dwóch śląskich techników. Wizyta była połączona ze zwiedzaniem laboratorium naszego Wydziału Budownictwa. Młodzież ze szkół średnich miała okazję obserwować prowadzone u nas badania w ramach laboratorium konstrukcji budowlanych oraz laboratorium drogowego.

Wiadomość utworzona: 20 listopada 2017 08:13, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 20 listopada 2017 08:14, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa