17 listopada 2017
Śląski Festiwal Nauki Katowice 2017

Geometrzy z Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej serdecznie zapraszają na Śląski Festiwal Nauki Katowice 2017. W piątek 1 grudnia 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach uczestnicy Festiwalu będą mogli poznać piękno geometrii w trakcie warsztatów „Geometryczna choinka” i „Opakowanie to wyzwanie”. Zaprosimy ich również do „Teatru cieni”.
Szczegóły i harmonogram Festiwalu można znaleźć na stronach: http://www.slaskifestiwalnauki.pl/harmonogram

Wiadomość utworzona: 17 listopada 2017 07:45, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa