7 listopada 2017
Najlepszy pomysł na biznes studentów Wydziału Budownictwa

Tegoroczna edycja konkursu „Mój pomysł na biznes” zakończyła się wielkim sukcesem dwóch studentów naszego Wydziału Budownictwa: Wojciecha Dudy i Roberta Kuliga.

Laureaci konkursu, który odbył się w ramach „Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości”, okazali się najbardziej pomysłowymi biznesmenami. Wymyślony przez nich projekt pt. „EBS Company Eco Buildings Solutions – Projektowanie i budowa mieszkaniowych ekologicznych obiektów modułowych” zdobył I miejsce w konkursie. Jury oceniające zgłoszone pomysły doceniło u naszych studentów przede wszystkim innowacyjność rozwiązania, jego aspekt ekologiczny, modułowość oraz szybkość realizacji. Serdecznie gratulujemy !

Wiadomość utworzona: 7 listopada 2017 07:54, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa