7 listopada 2017
Przedstawiciel Ambasady USA odpowiada na pytania

Konsul z Ambasady USA w Katowicach - spotkanie dla studentów - wtorek 7 listopada 2017

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors USA-Poland, partner Departamentu Stanu zapraszają na spotkanie z konsulem,panią , która:

• przedstawi wakacyjne programy wymiany oraz inne programy wymiany ze Stanami Zjednoczonymi skierowane dla studentów
  • wyjaśni ułatwienia wizowe dla studentów oraz zasady i proces aplikacyjny
  • odpowie na pytania i weźmie udział w dyskusji - pan Konsul mówi po polsku

7 listopada 2017 roku, wtorek, godzina 15:00 Uniwersytet Ekonomiczny, aula CNTI

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/374548229634743

Osoba kontaktowa:
Olga Stanoskova
olgas@ccusa.com.pl

Zachęcamy zainteresowanych aby dołączyli do wydarzenia na facebooku. W spotkaniu wezmą udział studenci którzy uczestniczyli w programach wymiany ze Stanami, więc będzie okazja do zadawania pytań oraz uzyskania szczegółowych informacji.

Kathryn Porter, Konsul, Szef Sekcji Konsularnej, Konsulat Generalny Stanów Zjednoczonych w Krakowie Kathryn Porter jest dyplomatą amerykańskim w randzie Konsula w Konsulacie Generalnym Stanów Zjednoczonych w Krakowie. Przed wstąpieniem do korpusu dyplomatycznego USA, pani konsul pracowała w Social Security Administration w Birmingham w Alabamie. Od 10 lat pracuje w Departamencie Stanu, gdzie jako Konsul reprezentowała USA w krajach takich jak Meksyk - Tijuana, Kanada - Toronro, czy RPA - Johannesburg. W Krakowie koordynuje Sekcję Konsularną. Posiada dwa dyplomy - BA z Uniwersytetu w Montevallo, dziedzina Nauki Polityczne i Historia, oraz MPA - University of Alabama w Birmingham, dziedzina Administracja Publiczna. Zna języki angielski, hiszpański i polski.

Wiadomość utworzona: 7 listopada 2017 07:41, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa