26 października 2017
Medal ŚlOIIB dla Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej

Miło nam poinformować, że w dniu 5 października 2017 r. Wydział Budownictwa Politechniki Śląskiej otrzymał MEDAL Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Medal został wręczony w trakcie kilkudniowych obchodów 15-lecia ŚlOIIB. Na uroczystościach Wydział Budownictwa reprezentowali prodziekani: dr hab. inż. Mariusz Jaśniok, prof. Pol. Śl. oraz dr inż. Tomasz Jaśniok. W liście gratulacyjnym Przewodniczący Rady ŚlOIIB mgr inż. Franciszek Buszka napisał, że jest to podziękowanie dla Kadry Akademickiej za wieloletnią pomoc w rozwiązywaniu zadań samorządu zawodowego inżynierów budownictwa.

Wiadomość utworzona: 26 października 2017 07:41, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa