25 października 2017
Noc Naukowców na Wydziale Budownictwa

W dniu 14 października br. na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej odbyła się kolejna „Noc Naukowców” w ramach 12. edycji „Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej”.

Nasz Wydział odwiedziły rodziny z dziećmi, młodzież i dorośli z miast Górnego Śląska sąsiadujących z Gliwicami. Liczne atrakcje i wykłady popularno-naukowe przygotowane przez pracowników Wydziału cieszyły się dużym zainteresowaniem gości. Wszystkim pracownikom, doktorantom i studentom zaangażowanym w przygotowanie i sprawny przebieg tego wydarzenia bardzo dziękujemy.

Wiadomość utworzona: 25 października 2017 07:38, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa