6 października 2017
Uroczyste wręczenie dyplomów

Uroczyste Wręczenie Dyplomów Absolwentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia Wydziału Budownictwa odbędzie się dnia 11 października 2017 roku o godzinie 16:00 w Auli A w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej, Gliwice, ul. Konarskiego 18B.

Uwaga: Zbiórka absolwentów przed wejściem do auli o 15:30.

Wiadomość utworzona: 5 października 2017 11:05, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 6 października 2017 09:48, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa