6 października 2017
Immatrykulacja 2017

Uroczysta Immatrykulacja Studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia Wydziału Budownictwa obędzie się 11 października 2017 r. (środa) o godz. 14:00 w Auli A w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej, Gliwice, ul. Konarskiego 18B.

Wykład inauguracyjny „Przyszłość budownictwa w kontekście rewolucji przemysłowej 4.0” wygłosi Pan dr hab. inż. Marek Salamak, prof. nzw. w Pol. Śl.

Uwaga: Obecność studentów jest obowiązkowa. Zbiórka studentów przed Aulą A w CEK o godz. 13:20. Wszystkich studentów obowiązują stroje wizytowe.

Wiadomość utworzona: 5 października 2017 11:01, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 6 października 2017 09:49, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa