3 października 2017
Laboratorium kompetencji - rekrutacja

Trwa rekrutacja do projektu „Biuro Karier Studenckich - laboratorium kompetencji odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa”, w ramach którego eksperci rynku pracy oraz ds. przedsiębiorczości przygotują studentów do rozpoczęcia kariery zawodowej.

W ramach projektu można skorzystać z:

• bezpłatnych konsultacji z doradcą zawodowym (konsultacje dokumentów aplikacyjnych; pomoc w znalezieniu praktyk, stażu, pracy; przygotowanie się do rozmowy rekrutacyjnej itd.),
  • bezpłatnych konsultacji z doradcą ds. przedsiębiorczości (jak założyć własną firmę, możliwości pozyskiwania środków finansowych na założenie firmy, konsultacje i pomoc przy napisaniu Biznes Planu),
  • bezpłatnych szkoleń z kompetencji miękkich (harmonogram na bieżąco jest aktualizowany),
  • sesji coachingowej,
  • symulacji rozmowy rekrutacyjnej,
  • Matrycy Kariery – portal przeznaczony do pomiaru kompetencji,
  • testów sprawdzających poziom kompetencji,
  • konkursu Mój Pomysł na Biznes.

Projekt skierowany jest do studentów 6-7 semestru I stopnia i II stopnia w Politechnice Śląskiej. Spotkania z doradcą zawodowym są indywidualne i dopasowane do czasu którym dysponuje uczestnik.

„Laboratorium kompetencji” to pomoc w znalezieniu pracy na miarę potrzeb, możliwości i oczekiwań.

Zostań uczestnikiem naszego projektu!
Szczegóły dla zainteresowanych:
Biuro Karier Studenckich