3 sierpnia 2017
Odeszła od nas...

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 1 sierpnia 2017 roku w wieku 59 lat zmarła

Ś.P.
Krystyna Zubrzycka
Pracownik administracyjny
Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej

Krystyna Zubrzycka od 15.10.1978 roku była pracownikiem Zakładu Remontowo Budowlanego Politechniki Śląskiej, a później pracownikiem Działu Technicznego na stanowisku samodzielnego referenta ekonomicznego. W 1995 roku zatrudniona została w Administracji Obiektu Wydziału Budownictwa na stanowisku samodzielnego referenta, a następnie objęła stanowisko specjalisty administracyjnego.

W roku 2007 przyznana jej została odznaka „Zasłużonemu dla Politechniki Śląskiej”.

Odszedł wzorowy pracownik, a także niezwykle życzliwy, pomocny człowiek, wesoły, szanowany i lubiany przez współpracowników.

Dnia 4.08.2017 roku o godzinie 7:00 odprawiona zostanie msza święta żałobna w kościele Chrystusa Króla a o godzinie 10:00 odbędą się uroczystości pogrzebowe w kaplicy na cmentarzu Lipowym.

Dziekan i Rada
Wydziału Budownictwa