6 lipca 2017
Zajęcia na studiach NIESTACJONARNYCH tylko w soboty i niedziele!

Miło na poinformować, że decyzją Rady Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej, zaczynając od najbliższego roku akademickiego 2017/2018 nowo przyjmowani studenci będą odbywali swoje zajęcia (zjazdy) wyłącznie w soboty i niedziele! Zjazdy nie będą odbywały się w piątki. Dla wyjaśnienia nowe zasady dotyczą tylko studentów, którzy z październikiem 2017 roku zostaną przyjęci na pierwszy rok studiów pierwszego i drugiego stopnia na kierunku budownictwo. Studenci, którzy aktualnie studiują na naszym Wydziale będą realizowali swoje zajęcia bez zmian, czyli na zajadach trzydniowych w piątek, sobotę i niedzielę.

Wiadomość utworzona: 6 lipca 2017 07:59, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 6 lipca 2017 08:00, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz