21 czerwca 2017
Zebranie Komisji Inżynierii Budowlanej O/PAN w Katowicach na Wydziale Budownictwa

Informujemy, że w dniu 30 czerwca br. (piątek) o godz. 11:00 w sali Rady Wydziału Budownictwa obędzie się zebranie Komisji Inżynierii Budowlanej O/PAN w Katowicach.

Szczegóły spotkania znajdują się w załączonym piśmie od prof. Zbigniewa Perkowskiego z Politechniki Opolskiej.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Zaproszenie - ( czytaj )

Wiadomość utworzona: 21 czerwca 2017 14:58, autor: Jacek Staszkiewicz