21 czerwca 2017
Podsumowanie II edycji projektu CLIL

13 czerwca 2017 r. odbyło się oficjalne podsumowanie drugiej już edycji projektu CLIL (Content and Language Integrated Learning), w którym grupa studentów II roku Wydziału Budownictwa w ramach lektoratu rozwijała swoją znajomość języka angielskiego poprzez jego praktyczne zastosowanie w problemach inżynierskich. Zarówno w trakcie obecnej, jak i poprzedniej edycji studenci mieli za zadanie wykonać betonowe ławki – porozumiewając się po angielsku na wszystkich etapach pracy, od projektu, poprzez pozyskiwanie materiałów, po samo wykonywanie ławek w laboratorium Wydziału Budownictwa.

Projekt prowadzony jest dzięki współpracy pracowników Studium Języków Obcych (koordynatorami z ramienia którego byli mgr Grażyna Duda oraz mgr Janusz Sroka) oraz Wydziału Budownictwa (koordynatorzy: dr hab. inż., prof. Pol. Śl. Tomasz Ponikiewski, mgr inż. Małgorzata Gołaszewska, mgr inż. Grzegorz Cygan oraz mgr inż. Adrian Kilijanek).

Serdecznie dziękujemy sponsorom projektu, firmom: Astra – Technologia Betonu, Drewbud Tarnów, P.H.U. Fridar s.c., Górażdze Cement, Leca Weber Saint - Gobain, Primacol Professional, TKSM Biała Góra, oraz Zakład Robót Wykończeniowych i Sztukatorskich Andrzej Stokłosa.

Wiadomość utworzona: 21 czerwca 2017 14:53, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa