6 czerwca 2017
Prezentacja końcowa projektu CLIL na Wydziale Budownictwa!

Studenci II roku Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej wraz z koordynatorami mają zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na prezentację wieńczącą dwusemestralny projekt CLIL (Content and Language Integrated Learning).

Projekt ten, którego pierwsza edycja odbyła się w ubiegłym roku, zakłada połączenie wiedzy kierunkowej (merytorycznej) z umiejętnościami i kompetencjami językowymi (lektorat) oraz wymaga nawiązania współpracy studentów z przemysłem w celu zdobycia materiałów potrzebnych do wykonania betonowych ławek.

Prezentacja odbędzie się 13 czerwca o godz. 9.00 w auli 331 na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Serdecznie zapraszamy!

Wiadomość utworzona: 6 czerwca 2017 08:17, autor: Jacek Staszkiewicz