24 maja 2017
Uroczyste posiedzenie Rady Wydziału Budownictwa

W dniu 17 maja br. o godzinie 14:00 odbyło się uroczyste posiedzenie Rady Wydziału Budownictwa. Honorowym uczestnikiem posiedzenia był prof. Adam Zybura. Pani Dziekan prof. Joanna Bzówka, a także Pan Prorektor prof. Bogusław Łazarz odczytali listy gratulacyjne dla prof. Adama Zybury z okazji 70. rocznicy urodzin. Na urodziny Jubilata przybyli również emerytowani Profesorowie Wydziału Budownictwa: prof. Józef Głomb, prof. Jacek Pieczyrak, prof. Jerzy Sękowski, prof. Włodzimierz Starosolski, prof. Janusz Szwabowski, a także dr inż. Zbigniew Pająk i przedstawiciele Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Śląskiej: dr Ewa Kononowicz, doc. Stefan Mercik, doc. Andrzej Mokrosz. Jubilatowi życzymy wielu dalszych owocnych lat życia i kolejnych jubileuszy na naszym Wydziale.

Wiadomość utworzona: 24 maja 2017 08:34, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa