8 maja 2017
Student Wydziału Budownictwa brązowym medalistą Pucharu Europy w łucznictwie

W dniach 25-29 kwietnia 2017 r. w Legnicy odbyła się I runda Pucharu Europy w łucznictwie, European Grand Prix 2017. W imprezie udział wzięło 154 łuczników z 25 krajów, w tym 33 z Polski. Podczas tych zawodów, jako reprezentant Polski wystąpił Łukasz PRZYBYLSKI, student III roku Wydziału Budownictwa. Wywalczył on w kategorii Mixed Team 3 miejsce, jednocześnie stając się brązowym medalistą Pucharu Europy.
Serdecznie gratulujemy !!!

Wiadomość utworzona: 8 maja 2017 09:31, autor: Jacek Staszkiewicz