4 maja 2017
Podwieczorek technologiczny dla studentek Politechniki Śląskiej

23 maja br. zapraszamy do udziału w Kobiecym Podwieczorku Technologicznym, który odbędzie się w Cemex Polska Sp. z o.o. Wytwórnia Betonu Towarowego, w Mysłowicach. Transport spod Politechniki Śląskiej zostanie zorganizowany (autokar). Wydarzenie skierowane jest do studentek i absolwentek kierunków technicznych oraz ścisłych.

Cemex to jedna z największych i najciekawszych firm zajmujących się materiałami budowlanymi oraz ceniony pracodawca.

Podwieczorek odbędzie się 23 maja 2016 r., w godz. 14.00-17.00 w siedzibie firmy Cemex Polska (Mysłowice, ul. ul. Obrzeżna Północna 5).

W programie m.in.:

• Przedstawienie możliwości kariery w Cemex - z kobiecej perspektywy
  • Spotkania z kobietami inżynierkami w Cemex
  • Programy inspiracyjne dla technologicznych dziewczyn Fundacji Edukacyjnej Perspektywy
  • Co konkretnie produkuje się w Cemex i jak to wygląda?
  • Gra terenowa + konkurs materiałoznawczy
  • Speed mentoring (sesja zapoznawcza z Ekspertkami, stażystkami, menedżerkami, networking, konsultacja CV z naszymi Rekruterkami)

Podwieczorki Technologiczne są częścią mentoringowo-networkingowego programu Lean in STEM - www.leaninstem.pl

Zapraszamy do rejestrowania się na Podwieczorek - liczba miejsc ograniczona!
REJESTRACJA na Podwieczorek: http://leaninstem.pl/podwieczorki-technologiczne

Wiadomość utworzona: 4 maja 2017 08:30, autor: Jacek Staszkiewicz