11 kwietnia 2017
Centralne Targi Budowlane "Building Solutions"

Szanowni Państwo, Pracownicy i Studenci Wydziału Budownictwa, Organizator Centralnych Targów Budowlanych "Building Solutions" przekazał nam 50 bezłatnych zaproszeń - "wejściówek" na piątek, 21.bm. Osoby chcące brać udział w tym wydarzeniu, przy założeniu, że zbierze się 50 osób (do autokaru) poniosły by koszt 60 zł.

Zainteresowanych prosi się o kontakt mailowy z dr inż. Barbarą Słomka-Słupik (Barbara.Slomka-Slupik@polsl.pl) i zgłaszanie się do piątku 14-04-2017r.

Więcej na: https://warsawexpo.eu/wydarzenie/centralne-targi-budowlane/

Zgłoszenie - ( pobierz )

Wiadomość utworzona: 10 kwietnia 2017 13:50, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 11 kwietnia 2017 07:27, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz