13 marca 2017
Wystawa prac studenckich „PRAKTYKI 2016”

W holu łącznika drugiego piętra zorganizowana jest wystawa prac studenckich związanych z PRAKTYKAMI 2016 semestru VII w roku akadeckim 2016/2017.

Jest to kolejna wystaw obrazująca dorobek już 19 edycji tej formy praktyk zawodowych studentów wszystkich specjalności naszego Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Uroczyste otwarcie wystawy odbyło się we środę 22 lutego o godzinie 10. Otwarcia wystawy dokonała Dziekan Wydziału Budownictwa dr hab. inż. Joanna BZÓWKA, prof. nzw. w Pol. Śl. w towarzystwie prodziekanów: ds. Dydaktyki dr hab. inż. Mariusza JAŚNIOKA i ds. Nauki i Organizacji dr hab. inż. Tomasza PONIKIEWSKIEGO oraz opiekuna praktyk dr inż. Marka KOTASIŃSKIEGO i kustosza wystawy dr inż. Andrzeja MOKROSZA, doc. w Pol. Śl.

Prezentację można oglądać od soboty 18 lutego do środy 14 marca

Wiadomość utworzona: 13 marca 2017 12:24, autor: Jacek Staszkiewicz