13 marca 2017
Wystawa prac studenckich „Geometria dachów – dachy wielospadowe”

Już po raz piąty zapraszamy na wystawę pt.: „Geometria dachów – dachy wielospadowe”. Prace studenckie prezentowane na wystawie, wykonane zostały przez studentów I semestru studiów stacjonarnych Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej. Ciekawe rozwiązania dachów wielospadowych będzie można oglądać od wtorku 14 marca do wtorku 21 marca w hallu przed aulą 118 Wydziału Budownictwa.

Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się we wtorek 14 marca o godzinie 16.00. Otwarcia wystawy oraz nagrodzenia wyróżnionych studentów dokona Dziekan Wydziału Budownictwa dr hab. inż. Joanna BZÓWKA prof. nzw. w Pol. Śl. Po otwarciu wystawy zapraszamy do auli 118 na dwa krótkie wykłady popularno-naukowe dotyczące projektowania dachów ruchomych i wykorzystania technik CAD w projektowaniu dachów. Wykłady zaprezentują: dr inż. Anita Pawlak-Jakubowska i dr inż. Krzysztof Tytkowski.

Za szczególnie wysoką jakość wykonania, precyzję przedstawienia rozwiązań konstrukcji pomocniczych oraz estetykę wykonania modelu rozwiązanego dachu wielospadowego, spośród 211 prac studenckich wyróżnionych zostało 28 prac. Wybrane prace to, w odczuciu zespołu dydaktycznego prowadzącego zajęcia z „Geometrii Wykreślnej i Rysunku Technicznego” na Wydziale Budownictwa, prace wyróżniające się. Praca włożona przez studentów w ich przygotowanie i opracowanie warta jest podkreślenia i uhonorowania. Mamy nadzieję, że ten pierwszy sukces w karierze uczelnianej będzie znakomitym początkiem wspaniałej przygody studenckiej.

Wiadomość utworzona: 9 marca 2017 14:34, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 13 marca 2017 12:24, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz