24 lutego 2017
Uroczyste posiedzenie Rady Wydziału Budownictwa

W dniu 22 lutego br. o godzinie 14:00 odbyło się uroczyste posiedzenie Rady Wydziału Budownictwa. Honorowymi gośćmi posiedzenia byli dwaj zasłużeni, emerytowani Profesorowie Wydziału Budownictwa. Pani Dziekan prof. Joanna Bzówka wręczyła listy gratulacyjne: pierwszy dla prof. Józefa Głomba z okazji 90. rocznicy urodzin, a drugi dla prof. Macieja Gryczmańskiego z okazji 80. rocznicy urodzin. Na urodziny Jubilatów przybyli również: Prorektor ds. Dydaktyki - prof. Tomasz Trawiński oraz emerytowani Profesorowie Wydziału Budownictwa: prof. Andrzej Ajdukiewicz, prof. Kazimierz Kłosek, prof. Jan Kubik, prof. Jacek Pieczyrak, prof. Janusz Szwabowski, a także Przedstawiciele Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Śląskiej: dr Ewa Kononowicz, doc. Stefan Mercik, doc. Andrzej Mokrosz. Jubilatom życzymy wielu dalszych owocnych lat życia i kolejnych jubileuszy na naszym Wydziale.

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć

Wiadomość utworzona: 24 lutego 2017 08:21, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa