1 lutego 2017
Otwarte spotkanie dla studentów II stopnia z przedstawicielami uczelni partnerskiej - Cranfield University

W dniu 7 lutego 2017 roku (wtorek) Biuro Wymiany Akademickiej Politechniki Śląskiej (RD2) organizuje otwarte spotkanie dla studentów II stopnia z przedstawicielami uczelni partnerskiej - Cranfield University (UK CRANFIE01) https://www.cranfield.ac.uk. Wydarzenie odbędzie się w auli głównej Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej (CITT) przy ulicy Banacha 7, w Gliwicach. Spotkanie trwać będzie od 9:00 do 12:00. Prelegenci spotkania oraz ich dziedziny zainteresowań:

1. Pan Antonios Antoniadis -Aerospace/Computing
  2. Pan Vasilije Manovic - Energy & Power
  3. Pan Ip-Shing Fan - Manufacturing
  4. Pani Sue Impey - Materials
  5. Pan Fady Mohareb - Agrifood/ Environmet

Tematem spotkania będzie możliwość wyjazdu do Cranfield w celu realizacji podwójnego dyplomu w roku akademickim 2017/2018. Zaproszeni goście zaprezentują ofertę akademicką uczelni oraz reprezentowanych przez siebie szkół, podzielą się doświadczeniami ze współpracy ze studentami, m.in. z Politechniki Śląskiej, opowiedzą o życiu na campusie i możliwościach rozwoju, jakie uczelnia stwarza swoim studentom. Po prezentacjach będzie możliwość zadawania pytań oraz rozmowy bezpośredniej z partnerami. Wyjazd w ramach podwójnego dyplomu do Cranfield to idealna okazja by skorzystać ze wsparcia finansowego Programu Erasmus+.

Maciej Czyż
Biuro Wymiany Akademickiej