11 stycznia 2017
Noworoczny Kabareton Charytatywny

Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej pragnie zaprosić na Noworoczny Kabareton Charytatywny, który odbędzie się dnia 12 stycznia 2017 roku w sali teatralnej CKS Mrowisko o godzinie 18:00. Podczas kabaretonu wystąpi grupa improwizacyjna "A propos" oraz "Formacja Chatelet", a w przerwie między występami przeprowadzone będą licytacje przedmiotów. Wejściówki w formie cegiełek można nabyć przed wydarzeniem. Ilość miejsc ograniczona.

Całość zebranych pieniędzy przeznaczona będzie dla Marcina Polaka, studenta Wydziału Budownictwa, który podczas praktyk studenckich, w wyniki wypadku stracił nogę. Serdecznie zapraszamy!

Wiadomość utworzona: 11 stycznia 2017 14:44, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 11 stycznia 2017 14:44, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa