5 stycznia 2017
Ankieta dla Wolontariuszy, Pracowników Naukowych oraz Studentów współpracujących z Inkubatorem Techno-Park Gliwice

W celu poprawy efektywności wdrażania nowych rozwiązań innowacyjnych oraz nowych technologii, Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej wraz z Pennsylvania State University w Hazleton (USA) pracują nad modelem efektywniejszego wspierania nowopowstających przedsiębiorstw oraz możliwością poszerzenia zakresu pomocy udzielanej dla przedsiębiorców przez Inkubatory Przedsiębiorczości. Badania ankietowe mają na celu porównanie polskich i amerykańskich doświadczeń oraz analizę dobrych praktyk stosowanych przez obie strony. Zapewniamy, że uzyskane dane będą użyte wyłącznie dla celów naukowych, w zakresie stymulacji wzrostu ekonomicznego regionu oraz realizacji pracy doktorskiej na Wydziale Organizacji i Zarządzania.

Wiadomość utworzona: 5 stycznia 2017 08:55, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 5 stycznia 2017 08:57, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz