5 stycznia 2017
Rusza XIV edycja Konkursu Mój pomysł na Biznes

Zapraszamy wszystkich studentów i pracowników Politechniki Śląskiej do wzięcia udziału w Konkursie "Mój Pomysł na Biznes"

Konkurs "Mój Pomysł na Biznes" ma na celu pobudzenie innowacyjności i przedsiębiorczości wśród pracowników, studentów i absolwentów Politechniki Śląskiej. Pomysły mają nadawać się do wdrożenia, wykorzystywać przyjazne środowisku nowoczesne technologie i kreować nowe miejsca pracy. Skierowany jest głównie do osób indywidualnych i zespołów, których członkowie studiują lub pracują na Politechnice Śląskiej.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o dostarczenie zgłoszenia uczestnictwa, osobiście do Biura Karier Studenckich (Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki, budynek B, pok. 106, ul. Konarskiego 20) lub przesłać w wersji elektronicznej na adres kariera@polsl.pl.

Formularz - ( pobierz )

Wiadomość utworzona: 21 grudnia 2016 08:02, autor: Jacek Staszkiewicz