29 listopada 2016
Projekt „Biuro Karier Studenckich – laboratorium kompetencji odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa”

Trwa rekrutacja do projektu „Biuro Karier Studenckich - laboratorium kompetencji odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa”, w ramach którego eksperci rynku pracy oraz ds. przedsiębiorczości przygotują studentów do rozpoczęcia i rozwijania dopasowanej do ich predyspozycji kariery zawodowej.

W ramach projektu oferujemy:

• Matrycę Kariery – platformę internetową służącą do samodzielnego pomiaru kompetencji
  • Spotkania z doradcą zawodowym i Coaching Kariery – wsparcie w świadomym budowaniu Twojej ścieżki kariery, konsultację CV, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej z Twoim przyszłym pracodawcą
  • Warsztaty – w celu uzupełnienia brakujących kompetencji
  • Doradztwo ds. przedsiębiorczości i Konkurs Mój Pomysł na Biznes – jeżeli jesteś zainteresowany własną działalnością gospodarczą

Projekt skierowany jest do studentów 6-7 semestru I stopnia i 2-3 semestru II stopnia w Politechnice Śląskiej.

Spotkania z doradcą zawodowym będą indywidualne i dopasowane do czasu którym dysponujesz. „Laboratorium kompetencji” to pomoc w znalezieniu pracy na miarę Twoich potrzeb, możliwości i oczekiwań.

Zostań uczestnikiem naszego projektu! ( strona www )

Szczegóły udzielane są osobom zainteresowanym - telefonicznie: 32 37 20 75, osobiście: Gliwice, ul. Konarskiego 20, pokój106, mailowo: kariera@polsl.pl. Katowice, ul Krasińskiego 8, pokój 053 tel. 32 603 40 06

Wiadomość utworzona: 29 listopada 2016 08:32, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa