25 listopada 2016
Zapraszamy na wykład otwarty w ramach cyklicznych wykładów "SPOTKANIA Z PRZEMYSŁEM"

Zapraszam na wykład otwarty w ramach cyklicznych wykładów
"Spotkania z przemysłem" (środa, 30.11.2016, sala 331, godz. 10:00 - 12:00): Prezentacja oprogramowania BIMestiMate i BIM Vision wspomagającego analizę kosztów oraz czasu dla procesu inwestycyjnego realizowanego w oparciu o procedurę BIM.

Prelegent: Stanisław Moryc, Dyrektor Handlowy, Datacomp Sp. z o.o. oraz Agata Chachlica.

Gospodarz spotkania: dr hab. inż. Tomasz Ponikiewski
Prodziekan ds. Nauki i Organizacji, Wydziału Budownictwa, Politechnika Śląska

Wiadomość utworzona: 24 listopada 2016 14:23, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2016 12:09, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz