8 listopada 2016
Konferencja BalCon 2017

Konferencja "The 1st Baltic Conference for Student and Young Researchers - BalCon 2017" skierowana jest do studentów i słuchaczy studiów doktoranckich, którzy nie uzyskali jeszcze stopnia doktora w dyscyplinie naukowej Budownictwo. Planowany termin konferencji to 24-26 marca 2017 roku. Przewidujemy uczestnictwo około 100 osób włączając w tę liczbę sponsorów, Komitet Organizacyjny oraz Naukowy. Konferencja będzie odbywać się na promie StenaLine a jej tematyka ma na celu rozpropagowanie wyników badań naukowych, zacieśnienie współpracy naukowej i wymianę doświadczeń ludzi rozpoczynających karierę naukową w specjalnościach: budownictwo drewniane, konstrukcje stalowe, konstrukcje żelbetowe oraz technologia i zarządzanie w budownictwie.

Konferencja organizowana jest przez Katedrę Konstrukcji Metalowych i Zarządzania w Budownictwie Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej oraz Stowarzyszenie Dom Drewniany.

Informacja o konferencji - ( czytaj )

Komunikat - ( czytaj )

Wiadomość utworzona: 8 listopada 2016 13:33, autor: Jacek Staszkiewicz