7 listopada 2016
Stypendium Ministra przyznane pracownikowi Wydziału Budownictwa

Rozstrzygnięta została XI edycja konkursu na stypendia MNiSW dla młodych, wybitnych naukowców prowadzących wysokiej jakości badania i posiadających bogaty dorobek naukowy w skali międzynarodowej. W konkursie rozpatrzono 1137 wniosków, a dofinasowanie w sumarycznej kwocie 32 milionów złotych na okres 3 lat otrzymało 168 pracowników naukowych. Wśród laureatów konkursu znalazło się pięciu przedstawicieli Politechniki Śląskiej, a wśród nich pani dr inż. Agnieszka Knoppik-Wróbel z Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Serdecznie gratulujemy!

Wiadomość utworzona: 7 listopada 2016 09:37, autor: Jacek Staszkiewicz