2 listopada 2016
Zebranie Komisji Inżynierii Budowlanej O/PAN Katowice na Wydziale Budownictwa

W najbliższy poniedziałek 7 listopada br. o godz. 13:00 odbędzie się w sali Rady Wydziału Budownictwa zebranie Komisji Inżynierii Budowlanej O/PAN w Katowicach.

Członków Komisji Inżynierii Budowlanej, a także wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Ze względów organizacyjnych prosimy o mailowe potwierdzenie swojego udziału w zebraniu skierowane na adres mariusz.jasniok@polsl.pl.

W załączniku program zebrania oraz oficjalne zaproszenie od przewodniczącego KIB O/PAN w Katowicach – dr hab. inż. Zbigniewa Perkowskiego, prof. PO z Politechniki Opolskiej.

Zaproszenie - ( czytaj )

Wiadomość utworzona: 2 listopada 2016 08:09, autor: Jacek Staszkiewicz