28 października 2016
Wytyczne formatowania prac dyplomowych

Zostały opracowane WYTYCZNE formatowania prac dyplomowych na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Celem WYTYCZNYCH jest ujednolicenie wyglądu (formatowania) wszystkich prac dyplomowych powstających na naszym Wydziale.

WYTYCZNE dotyczą zarówno Projektów Inżynierskich, jak i Rozpraw Magisterskich. Obowiązują wszystkich Dyplomantów już od bieżącego roku akademickiego 2016/2017.

Wytyczne, pobierz - ( spakowany docx ), ( dokument pdf )

Wiadomość utworzona: 28 października 2016 15:14, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa