27 października 2016
Wykład otwarty: Beton architektoniczny - wybrane technologie; Zaawansowane systemy technologiczne firmy Peri

Zapraszam na wykład w ramach przedmiotu Zaawansowane Materiały i technologie w budownictwie  (sobota, 29.10.2016, sala 317, godz. 15:00 - 17:00) pt. "Beton architektoniczny - wybrane technologie" oraz "Zaawansowane systemy technologiczne firmy Peri"

Prelegent: Piotr Borucki, Główny Projektant w Peri Polska PERI Polska Sp. z o.o.

Gospodarz spotkania: dr hab. inż. Tomasz Ponikiewski
Prodziekan ds. Nauki i Organizacji, Wydziału Budownictwa, Politechnika Śląska