26 października 2016
Kolejny sukces Studentów Wydziału Budownictwa

Podczas 10. edycji Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości, która odbyła się 19 października na Politechnice Śląskiej, w ramach wydarzenia „Mój pomysł na biznes” trzej studenci naszego Wydziału Budownictwa Robert Kulig, Marcin Gryglicki i Mateusz Szarmach zajęli drugie miejsce za projekt pt. „Wykorzystanie paździerzy konopnych do produkcji betonu kompozytowego jako ekologicznego wypełnienia konstrukcji szkieletowej”.

Serdecznie gratulujemy !!!

Wiadomość utworzona: 26 października 2016 08:23, autor: Jacek Staszkiewicz