2 listopada 2016
Ankieta 2015/2016

Zapraszam wszystkich studentów stacjonarnych i niestacjonarnych studiów I, II i III stopnia Wydziału Budownictwa do udziału w ankiecie dotyczącej oceny nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia dydaktyczne w semestrze letnim w r. akad. 2015/2016 oraz oceny pracy dziekanatu w r. akad. 2015/2016.

Ankietyzacja jest prowadzona w terminie 24 października - 27 listopada 2016 r.

Tryb ankietowania oraz informacje dotyczące osób uprawnionych do wzięcia udziału w ankiecie podano na stronie Wydziału Budownictwa (menu: ANKIETYZACJA). Dostęp do systemu ANKIETA.

Dr hab. inż. Barbara Kliszczewicz, doc. w Pol. Śl.
Pełnomocnik Dziekana ds. Ankietyzacji

Wiadomość utworzona: 20 października 2016 13:00, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 2 listopada 2016 08:57, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa