4 października 2016
Projekt „Biuro Karier Studenckich – laboratorium kompetencji odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa”

Jeżeli studiujesz na 6-7 semestrze I stopnia lub 2-3 semestrze II stopnia w Politechnice Śląskiej zostań uczestnikiem projektu pt. „Biuro Karier Studenckich – laboratorium kompetencji odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa”

W ramach projektu oferujemy kompleksowe wsparcie, adekwatne do oczekiwań rynku pracy i dopasowane do indywidualnych potrzeb uczestników.

• indywidualne poradnictwo zawodowe
  • coaching
  • mentoring
  • poradnictwo w zakresie zakładania działalności gospodarczej
  • kształtowanie postaw przedsiębiorczych
  • warsztaty
  • współpraca z przedstawicielami pracodawców
  • Indywidualna Matryca Kariery (platforma internetowa) – identyfikacja posiadanych kompetencji

Szansa na znalezienie pracy na miarę Twoich potrzeb, możliwości i oczekiwań.

Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej
ul. Konarskiego 20, budynek B, p. 106, Gliwice