26 października 2016
Immatrykulacja 2016

Uroczysta Immatrykulacja Studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia Wydziału Budownictwa obędzie się 26 października 2016 r. (środa) o godz. 16:00 w Auli A w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej, Gliwice, ul. Konarskiego 18B.

Uwaga: Obecność studentów jest obowiązkowa. Zbiórka studentów przed Aulą A w CEK o godz. 15:30. Wszystkich studentów obowiązują stroje wizytowe.

Wiadomość utworzona: 22 września 2016 14:42, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 26 października 2016 08:23, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa