2 listopada 2016
Uroczyste Wręczenie Dyplomów

Uroczyste Wręczenie Dyplomów Absolwentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia Wydziału Budownictwa odbędzie się dnia 4 listopada 2016 roku o godzinie 17:00 w Auli 118 Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach przy ul. Akademickiej 5.
Zbiórka absolwentów przed wejściem do auli o 16:30.

Wiadomość utworzona: 22 września 2016 14:35, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 2 listopada 2016 08:09, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa