22 września 2016
Rekrutacja (III nabór) na Wydział Budownictwa – są jeszcze wolne miejsca

W dniu 21 września rozpoczęła się elektroniczna rekrutacja kandydatów na studia stacjonarne i niestacjonarne I i II stopnia na Wydział Budownictwa.

Jest to ostatni – III nabór, który zakończy się 25 września br. Są jeszcze wolne miejsca. Szczegółowe informacje w sprawie rekrutacji można uzyskać pod numerem telefonu 799-852-940 lub wysyłając maila na adres wb_rekrutacja@polsl.pl.

Wiadomość utworzona: 22 września 2016 11:08, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa