1 lipca 2016
Konkurs o nagrodę koncernu FIAT

Politechnika Śląska ogłasza kolejną edycję konkursu o nagrodę koncernu FIAT (grupy FCA) promującego prace dyplomowe i doktorskie wykonane w Politechnice Śląskiej, związane tematycznie z działalnością produkcyjną i rozwojową prowadzoną przez firmy grupy FCA działające w Polsce. Konkurs jest realizowany na podstawie porozumienia o współpracy naukowo-technicznej pomiędzy Centrum Badawczym FIAT, grupą FCA oraz trzema uczelniami polskimi: Politechniką Warszawską, Politechniką Śląską oraz Akademią Techniczno-Humanistyczną Bielsko-Biała.

Dokument - ( czytaj )

WWW - ( przejdź )