29 czerwca 2016
Stawiamy Marcina na nogi

Już 4 lipca rusza sztafeta charytatywna której celem jest wsparcie Marcina Polaka, studenta NASZEGO WYDZIAŁU, który uległ ciężkiemu wypadkowi podczas praktyk w 2015 roku. Sztafeta startuje w Gliwicach, by po pięciu dniach dotrzeć do Sopotu. Wydział Budownictwa jest jednym z patronów tego przedsięwzięcia. Wprawdzie ludzie biegnący w sztafecie już zostali wybrani, ale pośrednio dołączyć może każdy z nas. Aby dowiedzieć się jak to zrobić wystarczy wejść na http://stawiamymarcinananogi.sklepbiegacza.pl/).

Powodzenia!!!

Wiadomość utworzona: 29 czerwca 2016 14:51, autor: Jacek Staszkiewicz