29 czerwca 2016
Rozpocznij karierę naukową w Europie!

Nasi absolwenci mają szansę aplikować do projektu INFRASTAR finansowanym w ramach działań Marie Skłodowska-Curie w Programie Ramowym Unii Europejskiej Horyzont 2020. Skrót INFRASTAR pochodzi od słów: Innovation and Networking for Fatigue and Reliability Analysis of Structures - Training for Assessment of Risk. Projekt ma na celu wyszkolenie 12 ekspertów dziedzinach związanych z tematem projektu, czyli zmęczeniem w konstrukcjach betonowych w szczególności w mostach oraz turbinach wiatrowych. Każda z zakwalifikowanych osób wyjedzie za granicę aby przez 3 lata pracować za odpowiednio wysokie wynagrodzenie, w międzynarodowym zespole pogłębiając wiedzę o konstrukcjach i materiałach budowlanych. Zwieńczeniem pracy uczestników projektu będzie doktorat obroniony na jednej z Europejskich uczelni.

Dokładny opis projektu znajduje się pod adresem: http://infrastar.eu/. Aplikacje należy przesyłać za pośrednictwem strony internetowej.

Do tej pory zgłosiła się jedynie jedna osoba z Polski a ilość chętnych na poszczególne stanowiska wacha się od kilku do kilkunastu osób. Projekt jest szansą na fantastyczny start kariery w najlepszych ośrodkach badawczych w Europie. Warto próbować!!

Wiadomość utworzona: 29 czerwca 2016 11:20, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa