18 maja 2016
Prezentacja pilotażowego projektu CLIL

Zaproszenie na prezentację pilotażowego projektu CLIL (Content and Language Integrated Learning) na Wydziale Budownictwa.

W dniu 23.05.2016, sala 331, godz. 9.00-9.45 zapraszamy nauczycieli akademickich oraz wszystkich zainteresowanych na prezentację końcową pilotażowego projektu CLIL (Content and Language Integrated Learning), realizowanego metodą jednoczesnego przekazywania treści z dziedziny nauczanego przedmiotu i elementów języka obcego. Projekt prowadzony był wspólnym wysiłkiem pracowników Wydziału Budownictwa oraz SPNJO. W projekcie udział wzięli studenci II roku Wydziału Budownictwa w ramach lektoratu z j. angielskiego. Praca nad projektem przebiegała od października 2015, oraz była możliwa dzięki współpracy nauczycieli przedmiotu i języka obcego.

Podczas prezentacji studenci biorący udział w projekcie przedstawią główne etapy jego realizacji oraz produkt końcowy - BETONOWE ŁAWKI

Serdecznie zapraszamy !!!

Opiekunowie projektu: mgr Grażyna Duda, dr hab.inż. Tomasz Ponikiewski, mgr inż. Grzegorz Cygan

Wiadomość utworzona: 18 maja 2016 13:57, autor: Jacek Staszkiewicz